Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα

  • 160 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 μπάνια

Η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει εύκολη πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία, όπως το Πάρκο Postman's Park, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 6 λεπτών με τα πόδια.

The Old Red Cow, που σερβίρει πιάτα βρετανικής κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Το Μουσείο Βικτόρια και Άλμπερτ βρίσκεται σε απόσταση περίπου 6 χλμ. και ο Πύργος του Λονδίνου απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτή τη βίλα με 2 μπάνια. Αυτή η παραθεριστική κατοικία βρίσκεται κοντά σε φυσικά αξιοθέατα, όπως το Παρατηρητήριο Sky Garden, που είναι σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό είναι Barbican, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 100 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα
Central London Apartment With 6 Bedrooms 22 Guests
Τιμή μόνο για κινητά

Central London Apartment With 6 Bedrooms 22 Guests

811 μ από το κατάλυμα
Apartment 5, 48 Bishopsgate By City Living London
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment 5, 48 Bishopsgate By City Living London

7.5
Καλό 41 σχόλια
1.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 457 USD 411
ανά νύχτα
Fantastic Multilevel 3Br, Vibrant Angel, 5Min Tube
Τιμή μόνο για κινητά

Fantastic Multilevel 3Br, Vibrant Angel, 5Min Tube

6.9
Ευχάριστο 17 σχόλια
1.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 687 USD 618
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Barbican Train Station
    100 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Ταράτσα

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια είναι τα πιο δημοφιλή αξιοθέατα κοντά σε η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Museum of London που βρίσκεται κοντά σε η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα.
    • ❓
      Πόσο κάνει η διαμονή σε η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα αποτελεί 1160£.
    • ❓
      Έχει εστιατόρια κοντά σε η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα περιλαμβάνουν The Old Red Cow και Dose.
    • ❓
      Επιτρέπονται κατοικίδια σε η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα;
      Ναι, συνήθως επιτρέπονται κατοικίδια σε η Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Barbican Train Station
    100 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Stunning 4 Bed Town House With Terrace In London Βίλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο